DIVERSE METALLFÖREMÅL, 1900-tal.

309176. DIVERSE METALLFÖREMÅL, 1900-tal.

Handspeglar, lock, medaljer, statyetter, sockertång m.m.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 449