HATTA MED ASK, 1900-talets första hälft.

309158. HATTA MED ASK, 1900-talets första hälft.

Svart, grön hattlåda.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart, grön hattlåda.

Bruksslitage.

Antal besök: 609