FICKUR, spindelur, Norton, London, 1800-tal.

309111. FICKUR, spindelur, Norton, London, 1800-tal.

Diameter 5 cm. Skyddshölje medföljer.

Åldersslitage. Ej genomgånget urverk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 352