RICHARD BJÖRKLUND. "SOMMARKVÄLL BASKEMÖLLA".

3090750. RICHARD BJÖRKLUND. "SOMMARKVÄLL BASKEMÖLLA".

Olja på duk, signerad, a tergo betitlad, 51x69 cm.

Richard Björklund (1897–1974)

Gör en kostnadsfri värdering!

Richard Björklund (1897–1974)

Antal besök: 579