BENGT ÅKE GRAHN. olja på duk, signerad, daterad 82.

309072. BENGT ÅKE GRAHN. olja på duk, signerad, daterad 82.

70 x 54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 54 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 983