FÅTÖLJ, 1800-tal.

309070. FÅTÖLJ, 1800-tal.

Grön plyschklädsel, skuren dekor.

Bruksslitage, smärre fläckar, stötmärken. Renoverad, smärre maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!
309070. FÅTÖLJ, 1800-tal.

Antal besök: 2 003