SAM VANNI. Färglitografi.

SAM VANNI. Färglitografi.
309062. SAM VANNI. Färglitografi.

Skogslandskap. Signerad och numrerad 165/260 ex.
50x65 cm.

Gulnat samt något fuktskadat.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x65 cm.

Gulnat samt något fuktskadat.

Antal besök: 3 254