MODELLTÅG FLEISCHMANN ånglok med tender och 3 vagnar.

30906. MODELLTÅG FLEISCHMANN ånglok med tender och 3 vagnar.

Likström H0.

Loket fungerar, men behöver smörjas. Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Likström H0.

Antal besök: 1 021