MODELLTÅG FLEISCHMANN ånglok, 3 vagnar, räls, växlar , trafo ,LIMA lok.

30904. MODELLTÅG FLEISCHMANN ånglok, 3 vagnar, räls, växlar , trafo ,LIMA lok.

Gammal räls 1950-tal, skala H0. LIMA.loket med fleischmannkoppel.

Skador och slitage. Båda loken fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 745