BORDSPENDYL, FRANKRIKE, 1910-TAL.

3090355. BORDSPENDYL, FRANKRIKE, 1910-TAL.

Förgylld mässing, höjd 49 cm, medföljer pendel samt nyckel.

Fungerar ej. Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fungerar ej. Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 354