Helsingborgs Auktionskammare
Keramik & Porslin
Europeiskt
KAFFESERVIS, Hackefors, blomsterdekor med förgyllningar.
309029. KAFFESERVIS, Hackefors, blomsterdekor med förgyllningar.
53 delar.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
53 delar.
Slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
942