Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Skulptur
SKULPTUR, handslaget, metall, monogramsignerad MJ.
309025. SKULPTUR, handslaget, metall, monogramsignerad MJ.
Höjd 12 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 12 cm.
Slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 507