RÖLLAKANSMATTA, Signerad ILS, 230 x 170 cm.

309012. RÖLLAKANSMATTA, Signerad ILS, 230 x 170 cm.

Geometriskt mönstrad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Geometriskt mönstrad.

Bruksslitage.

Antal besök: 957