ARMBANDSUR, kronograf, Sector 880.

3089974. ARMBANDSUR, kronograf, Sector 880.

I box.
Ca. 40 mm.

Papp med skador.
Bruksslitage.

Tema

Tick-Tack

Gör en kostnadsfri värdering!

I box.
Ca. 40 mm.

Papp med skador.
Bruksslitage.

Tema

Tick-Tack

Antal besök: 738