KARAFF, glas, Vicke Lindstrand Kosta.

30897. KARAFF, glas, Vicke Lindstrand Kosta.

I form av höna. Signerad "Kosta LG 188",
Tot höjd ca 19 cm.

Avlagringar. Bruksslitage. Mindre nagg vid mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot höjd ca 19 cm.

Antal besök: 1 182