PARTI NYSILVER samt TENN, 1900-tal.

308974. PARTI NYSILVER samt TENN, 1900-tal.

Skålar, fat, pokaler, soppslevar, saxar m.m.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 879