URNOR, 1 par, målad gjutjärn, 1900-tal.

308971. URNOR, 1 par, målad gjutjärn, 1900-tal.

Höjd 19 cm.

Färgslitage samt oxideringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Färgslitage samt oxideringar.

Antal besök: 925