PETER GOGOLEWSKI (1945-2015). Var gick vattnet...?

308957. PETER GOGOLEWSKI (1945-2015). Var gick vattnet...?

gouache/kartong, monogram nere till höger och daterad 2002 på baksidan, i ram
72 x 90 cm.

lätt ytskrapa, ramen visar signifikanta tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

72 x 90 cm.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besök: 1 097