TAKLAMPA, Typ 797, Light Studio by Horn, Danmark.

3089358. TAKLAMPA, Typ 797, Light Studio by Horn, Danmark.

Plåt. Diameter ca 44 cm. höjd utan sladd ca 16 cm.

Bruksslitage, repor och märken, smärre buckla. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti utlämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 761