PUNCHBÄGARE 12 st, silver, vikt ca 378 gram.

308932. PUNCHBÄGARE 12 st, silver, vikt ca 378 gram.

Insidan med förgyllning.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Insidan med förgyllning.

Smärre slitage.

Antal besök: 647