PARTI NYSILVER, 1900-tal.

308924. PARTI NYSILVER, 1900-tal.

Diverse lock, pokaler, koppar, fat, glasburkar med lock, m.m.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 570