PARTI GLAS, delvist slipat, 1900-tal.

30891. PARTI GLAS, delvist slipat, 1900-tal.

Bestående av bland annat burkar med lock, skål på fot samt skålar/fat. Högsta höjd ca 16 cm.

Slitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Nagg.

Antal besök: 712