Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Hund", litografi, otydligt signerad, samt numrerad 41/225.
308902. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Hund", litografi, otydligt signerad, samt numrerad 41/225.
25 x 28 cm.
Brukskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
25 x 28 cm.
Brukskick.
Garpenhus Auktioner
619