BYRÅ, 18/1900-tal.

308897. BYRÅ, 18/1900-tal.

5 lådor. Längd 99, bredd 40, höjd 119 cm.

Åldersslitage samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
308897. BYRÅ, 18/1900-tal.

Antal besök: 707