VYKORTSHÅLLARE, plåt, med rullfunktion, 1900-talets mitt.

308853. VYKORTSHÅLLARE, plåt, med rullfunktion, 1900-talets mitt.

Längd 130 cm.

Smärre slitage och repor. Saknar upphängningsanordning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 130 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 724