KAFFEPANNA, koppar, signerad JED, 1800-tal.

308851. KAFFEPANNA, koppar, signerad JED, 1800-tal.

Höjd 25,5 cm.

Bruksslitage, repor samt bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 705