MATSALSSKÅP, mahogny, 1800-talets senare hälft.

308841. MATSALSSKÅP, mahogny, 1800-talets senare hälft.

Höjd 187 cm. Längd 104 cm. Djup 46 cm.

Bruksslitage samt höger dörrkrön med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 280