LODREGULATOR, gustaviansk stil, 1900-tal.

308833. LODREGULATOR, gustaviansk stil, 1900-tal.

Emaljerad urtavla.
Lod samt pendel finns.
Höjd 117 cm.

Bruksslitage, slagmärken, krön med skada (del medföljer), ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Emaljerad urtavla.
Lod samt pendel finns.
Höjd 117 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 064