KARAFFER, 10 st, glas, 1800/1900-tal.

30883. KARAFFER, 10 st, glas, 1800/1900-tal.

Högsta totala höjd ca 32 cm.

Slitage, avlagringar, nagg. En hängel med spricka. Kraftiga avslag på proppar. Proppar senare kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta totala höjd ca 32 cm.

Antal besök: 630