RÖKBORD, mässings skiva med orientaliskt motiv, 1900-talets första hälft.

308824. RÖKBORD, mässings skiva med orientaliskt motiv, 1900-talets första hälft.

Vitmålad stomme. Diameter 52, höjd 61 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 119