HATTHYLLA, trä, med ankarkrokar, 18/1900-tal.

3088151. HATTHYLLA, trä, med ankarkrokar, 18/1900-tal.

Med 4 st ankarkrokar och 4 st hatthållare.

Längd 75 cm
Bredd 20 cm
Höjd 40 cm.

Bruksslitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 75 cm
Bredd 20 cm
Höjd 40 cm.

Bruksslitage, färgbortfall.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 539