REINHOLD LJUNGGREN. Diana, färglitografi, signerad samt numrerad 141/360.

308812. REINHOLD LJUNGGREN. Diana, färglitografi, signerad samt numrerad 141/360.

Bildyta 32 x 47 cm.

Något gulnad.

Reinhold Ljunggren (1920–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 32 x 47 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 952