DOCKA med huvud i konstmassa.

DOCKA med huvud i konstmassa.
308810. DOCKA med huvud i konstmassa.

1900-talets första hälft. Längd 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 919