BOUDOIRDOCKA med huvud och armar i massa.

308806. BOUDOIRDOCKA med huvud och armar i massa.

1900-talets första hälft. Längd 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 336