LJUSSTAKAR samt VAS, keramik och glas, bl.a. sk "Saturnus-modell", Art Deco. 1920/30-tal.

308799. LJUSSTAKAR samt VAS, keramik och glas, bl.a. sk "Saturnus-modell", Art Deco. 1920/30-tal.

Ljusstakar, höjd 11 cm. Vas, höjd 16,8 cm.

Bruksslitage, smärre glasyrbortfall på ljusstakarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 398