FRIMÄRKEN, ostämplade, Sverige.

3087724. FRIMÄRKEN, ostämplade, Sverige.

Olika årtal och valörer. Postfriska.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 563