BORD, art deco, 1930-tal.

BORD, art deco, 1930-tal.
30870. BORD, art deco, 1930-tal.

Vit och gråmålat, skuren dekor, skåp under skivan. Längd 85, bredd 34, höjd 47 cm.

Slitage, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, senare bemålning.

Antal besök: 987