VÄGGUR, pendel och lod, Junghans, 1900-tal.

3086467. VÄGGUR, pendel och lod, Junghans, 1900-tal.

Mått ca: 55x29x13 cm.

Bruksskick, fungerade vid katalogiseringen, inga funktionsgarantier lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca: 55x29x13 cm.

Antal besök: 1 673