Olja på duk, 105 x 151.3 cm. Signerad och daterad G. Kallstenius.
UTSTÄLLD
A tergo oidentifierad utställningsetikett
Vyn är tagen från Månbacken mot Djupsundet och Tättö.
För frågor och konditionsrapport, vänligen kontakta cecilia.berggren@auktionsverket.com.