BIBLIOTEKSBORD,1940-tal.

BIBLIOTEKSBORD,1940-tal.
30862. BIBLIOTEKSBORD,1940-tal.

Med 2 st iläggsskivor, ek, ekfaner och ekrot.
Längd 150, bredd 85, höjd 76 cm.
Total längd 270 cm.

Slitage, skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd 270 cm.

Slitage, skada.

Antal besök: 1 172