PARTI PORSLIN, 7 delar, bl a barn i nattsärk, Nao, Spanien.

308619. PARTI PORSLIN, 7 delar, bl a barn i nattsärk, Nao, Spanien.

Läsande flicka, höjd 24 cm, stämplad
Barn i nattsärk, höjd 20 cm, stämplad Nao
Barn med paket, höjd 10 cm
2 glada gossar, höjd 12 cm
Flicka med gås, höjd 12 cm, stämplad
Hund, höjd 8 cm, stämplad, Germany.

Bruksskick
Del saknas på "Läsande flicka".

Gör en kostnadsfri värdering!

Barn med paket, höjd 10 cm
2 glada gossar, höjd 12 cm

Bruksskick

Antal besök: 758