PARTI MYNT samt SEDLAR, Sverige, 1900-tal.

308617. PARTI MYNT samt SEDLAR, Sverige, 1900-tal.

Diverse kronor samt mynt.
5 st 10 kr-sedlar samt 1 st 5 kr-sedel.
1 st minnesmynt, Till minne av tvåkammar-riksdagens tillkomst, 1866, 5 kr.
1 st 2 kr i nyckelknippa.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diverse kronor samt mynt.
1 st 2 kr i nyckelknippa.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 1 196