ANDREAS HANSON. "Vålådalen" olja på pannå, signerad Andr Hanson.

308612. ANDREAS HANSON. "Vålådalen" olja på pannå, signerad Andr Hanson.

30 x 23,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 23,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 699