FIGURIN, agat, Indopersisk kulturområde, 1900-tal.

308607. FIGURIN, agat, Indopersisk kulturområde, 1900-tal.

Höjd 15 cm.

Slitage, skadat gevär.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.

Slitage, skadat gevär.

Antal besök: 825