SKULPTURER, 3 st, glas, Johansfors glasbruk. 1900-tal.

308589. SKULPTURER, 3 st, glas, Johansfors glasbruk. 1900-tal.

Höjd 9 - 11,7 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9 - 11,7 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 680