TORBJÖRN ZETTERHOLM. Träsnitt, "Doppingar", signerad samt numrerad 87/100, 1987.

308576. TORBJÖRN ZETTERHOLM. Träsnitt, "Doppingar", signerad samt numrerad 87/100, 1987.

Bildyta 29 x 20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Torbjörn Zetterholm (1921–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 29 x 20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 895