LJUSKRONA, Oscariansk,Höjd 98cm, 18/1900-tal.

308542. LJUSKRONA, Oscariansk,Höjd 98cm, 18/1900-tal.

Förgylld mässing, 5 ljuspunkter.
Diameter 39cm.

Åldersslitage, Någon prisma fattas.Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 39cm.

Antal besök: 1 503