ÖRONLAPPSFÅTÖLJ med klädsel av svart läder, OPE, Danmark.

308537. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ med klädsel av svart läder, OPE, Danmark.

Öronlappsfåtölj med lös sittplymå
Djuphäftad rygg
Höjd 102 cm
Sittdjup 52 cm.

Bruksskick
Plymå med starkt slitage
Lös söm på klädsel vid armlän
Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Djuphäftad rygg
Höjd 102 cm
Sittdjup 52 cm.

Bruksskick
Plymå med starkt slitage
Lös söm på klädsel vid armlän
Fläckar.

Antal besök: 1 441