MIKROFON, "Dynamisches mikrofon GDM 15", Grundig, 1950-tal.

308519. MIKROFON, "Dynamisches mikrofon GDM 15", Grundig, 1950-tal.

Askens längd 14, bredd 10 cm.

Askens inredning med skador, mikrofonens plast med repor, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Askens längd 14, bredd 10 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 756