DYKUTRUSTNING.

DYKUTRUSTNING.
3084915. DYKUTRUSTNING.

Blandat parti dykutrustning inklusive, En 14225-2 Divers torrdräkt av Whites, Ref No. 0051-5235, stl L/XL, CA 18895, Divers torrdräkt från Aqua Lung, Ref. Nej. 0051-2398, storlek L/XL, CA 18895, par badfenor av Finis, US storlek 9-11, Eur 42-44, par 6mm värmevantar av Aqua Lung storlek L, snorkel av Mares, tillsammans med ett par Apel militära skyddsglasögon, alla hålls i stort nylongrepp.

Både torrdräkter otestade, inga revor eller revor, blixtlås i funktionsdugligt skick, simfenor och snorkling i slitet skick men inga uppenbara skador, värmevantar oslitna med originaletiketten fortfarande fäst, skyddsglasögon i slitet skick med repor på linsen.

Gör en kostnadsfri värdering!
3084915. DYKUTRUSTNING.

Antal besök: 301